#1 2008-09-29 13:09:01

ADMIN

Administrator

Punktów :   

NO NO CAŁKIEM NIEZLE

Chciałbym się z wami podzielić taką nowinką jak to jest prowadzone forum Iwonicza Zdroju przez Gminę.Więc zaczeło się to tak,zalogowałem się oczywiście na tym forum i jak wszyscy pisałem co mi nie leży ,ale moje wypowiedzi stały się nie wygodne dla władz.Po pewnym czasie moje posty zostawały usuwane oczywiście te nie wygodne,więc postanowiłem założyć własne forum Iwonicza Zdroju które ma na celu nie zamukania komuś głosu lecz wypowiedzi no ale blalbalabal do czego temat zmierza wiec jak już pisałem załoŻyłem forum.Po załoZeniu forum pomyślałem żeby się podzielić linkiem i postanowiłem umieścić go na forum gminy i w opisie .Po wejściu na forum następnego dnia zobaczyłem ze mojego posta z linkiem niema i opisu tez.Wiec pomyślałem ze moze nie zatwierdziło wiec napisałem jeszcze raz no ale ba tu juz sprawa była jasna po około 2 godzinach znowu znikło wszystko napisałem 3 raz i dostałem maila"ZOSTAŁEŚ WYRZUCONY Z FORUM" Wiec gdzie ta wolnośc słowa po co zakładali forum na którym nie można się niczym podzielić i o niczym napisać ?

Offline

 

#2 2008-09-29 13:36:13

kudlata

zainteresowany

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

To nie ładnie ze strony administracji gminy

Offline

 

#3 2008-10-01 22:46:25

piwej47

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

Napisałem ,już na stronie gminnego forum  że to co zrobiono z Samarytaninem, ,to es-beckie metody. ciekaw jestem gdzie się Staszek tego nauczył,bo przecież jest za młody bypamiętał jak to było. Musi mieć dobrego instruktora.Jak widać forum gminne jest tylko dla tych co lubią lizać d.....Stachowi. mam jednak nadzieję, że to już niedługo,bo jak słychać w Iwoniczu , już się przyjaciele za Staszka zaczęli zabierać, szkoda tylko , że na razie tylko debatują , a swoją drogą to referendum prawdopodobnie nie wypali, a tylko tak można Staszka odwołać, a może by tak spróbować na T A C Z K A C H  ????????przecież nie są mu obce.

Offline

 

#4 2008-10-03 21:12:56

ADMIN

Administrator

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

proponował bym wywrotkę jest większa

Offline

 

#5 2008-10-14 21:05:08

zygmuncikool123

zainteresowany

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

hmm to chyba nie jest gminne forum no chyba ze rafał prowadzi je na zlecenie władz no ale i tak nie ładnie

Offline

 

#6 2008-10-18 10:59:14

piotrek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

piwej47

Jeśli Ty nawet nie wiesz jak się nazywa burmistrz gminy to na jakiej podstawie możesz coś o nim powiedzieć i pisać. Jesteś manipulowany jak i inni przez grupę osób, którym aktualny burmistrz przeszkadza. Osoby te pewnie boją sie o stanowiska pracy lub szykują sie na ta posadę.

Offline

 

#7 2008-10-19 20:42:49

piwej47

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

Witaj Piotrusiu. ! ! pewnie nie dawno mama kupiła Ci komputer, a może Staszek  (bo nie wiesz, że na forum występuje się pod dowolnym NICKIEM) abyś trochę pobronił go na FORUM, zapytaj Pawła pod jakim on pisze na forum, a wtedy nie zarzucisz mi , że nie znam danych osobowych(imię, nazwisko i adres) burmistrza.
Pozdrawiam .! ! ! Piwej 47

Offline

 

#8 2008-10-24 18:40:33

ADMIN

Administrator

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

Co do wypowiedzi piotrek  to myślę ze i tak niema ty odpowiednich kandydatów na to stanowisko ,no ale jak ktos już zdobył tą posade to do cholery chyba ma jakieś obowiązki a nie tylko gnoić uzdrowisko i narzucać swoje zasady to wolny kraj i jak ktoś nie chce pić alkoholu lub go nie lubi to nie robi tego ,a nie dogaduje się z czarnymi i robi wstyd na całą polske

Offline

 

#9 2009-02-01 01:50:14

ADMIN

Administrator

Punktów :   

Re: NO NO CAŁKIEM NIEZLE

Witam ciebie ***
Po pierwsze nikt nie skanuje po drugie temat został napisany na prośbę po trzecie usunąłem twój post ponieważ nie był związany z tematem a po czwarte jak sam napisałeś co robił samarytanin to dokładnie sam zrobiłeś to samo podając link a co do forum to każdy może sobie zakładać fora jakie tylko chce .Co do współpracy to nie pisze się takich rzeczy w postach tylko na maila.
POZDRAWIAM.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwartet smyczkowy warszawa Pustkowo ośrodki wypoczynkowe