#1 2009-02-05 20:19:14

zygmuncikool123

zainteresowany

Punktów :   

Wydatki 2008

Dowiedziałem się ze budowa orlika kosztowała 1m zł to chyba lekka przesada przecież można było za takie pieniądze zrobić coś bardziej potrzebnego Iwoniczowi a nie jakieś pierdoły jak jakiś śmieszny orlik lol co oni sobie myślą

Offline

 

#2 2009-02-08 23:18:02

piwej47

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Wydatki 2008

Widzę, że masz kiepskie informacje, Orlik będzie kosztował z całą pewnością ponad 1 600 000 PLN, z tym ,że burmistrzowi ponoć się udało 600 tys. PLN dostać dotacji  a cały milion , a może i więcej ( zobaczymy kosztorys powykonawczy ) trzeba dołożyć z funduszy własnych ( gminnych) pomyślcie ile to można by było zrobić za te pieniądze w ZDROJU, myślę , że basen wyremontowany byłby na cacy , a tak to cały pożytek to to ,że burmistrz będzie się mógł pochwalić , że za jego rządów zbudowano Orlika. I tak chyba będzie wiecznie zamknięty , bo zabraknie pieniędzy na zapłacenie obsługi i utrzymanie. Może jak minie ta kadencja , to burmistrz weżmie Orlika i będzie sprzedawał bilety wstępu.

Offline

 

#3 2009-02-09 09:59:28

cxo

zainteresowany

Punktów :   

Re: Wydatki 2008

Ja mysle ze burmistrz ze swoją świtą będzie tam grał a może jakieś rekolekcje się tam zrobi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwartet smyczkowy warszawa Pustkowo ośrodki wypoczynkowe