#1 2009-01-27 10:32:58

piwej47

Nowy użytkownik

Punktów :   

Przenisiny przedszkola w Iwoniczu -Zdroju

Pisałem już na ten temat na innym forum iwonickim,ale myślę, że internautów z tego forum też powinien zainteresować ten nowy pomysł burmistrza.
Otóż burmistrz postanowił przenieść przedszkole z budynku OSP w Iwoniczu -Zdroju, do oddalonej o dwa kilometry szkoły podstawowej, pomieszczenia po przedszkolu, przeznaczyć zamierza na kolejne biura Urzędu Gminy. Najbardziej idiotyczny pomysł burmistrza, to przeznaczyć wieżę sygnałową  budynku OSP na punkt ogólno -dostępny( dla kuracjuszy itp.)na punkt podziwiania panoramy Iwonicza.Z wieży sygnałowej niewiele więcej widać jak dach budynku Urzędu Gminy z jednej strony, zdewastowaną i niszczejącą Jutrzenkę z drugiej, oblezioną z farby Lutnię  z trzeciej i dom Pana L. Jakubowicza z czwartej. Co ten burmistrz jeszcze nam wymyśli ????, i na co jeszcze zmarnuje pieniądze z naszych podatków ?   napiszcie co myślicie o tym ????????????


Jak widać internautów z tego forum, mało obchodzi los przedszkola iwonickiego, lub mają zbyt mało czasu aby coś w tej sprawie napisać. Mam nadzieję, że w pierwsze wolne od pracy dni, ktoś coś w tej sprawie napisze. Pozdrawiam . Piwej47

Ostatnio edytowany przez piwej47 (2009-01-29 09:55:14)

Offline

 

#2 2009-02-01 01:32:02

cxo

zainteresowany

Punktów :   

Re: Przenisiny przedszkola w Iwoniczu -Zdroju

Witam
Nie no to juz jest przesada to przechodzi ludzkie pojęcie jak mozna zwiększać sobie pomieszczenia co mało im jeszcze po drugie jak można postępować tak się nie robi a czy burmistrz zapewni transport do przedszkola ?. Ja bym proponował przenieść siedzibę naszego burmistrza na hel może wtedy doceni swoje poczynania co winne są dzieci no tak musi sobie zapewnić byt i rozwinąć gminę o kolejna grupę lubatowian ludzie nie dopuśćmy do tego .

Offline

 

#3 2009-02-04 07:45:30

kudlata

zainteresowany

Punktów :   

Re: Przenisiny przedszkola w Iwoniczu -Zdroju

Paranoja robi sobie co chce jak tak można skąd on bierze te pomysły ten pomysł jest tak samo genialny jak stworzenie straży miejskiej >

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwartet smyczkowy warszawa Pustkowo ośrodki wypoczynkowe