#1 2008-11-13 13:39:45

ADMIN

Administrator

Punktów :   

Wiadomo już, co oznacza eLiJot

EMPiK i Vision Express – m. in. takie sklepy znajdują się w nowo otwartej galerii handlowej eLiJot w Krośnie. Można w niej robić zakupy już od soboty (08.11).
Elijot
W nowo otwartej galerii na dwóch kondygnacjach mieszczą się 32 sklepy

Budowa galerii eLiJot rozpoczęła się rok temu. Dziś tuż przy Rondzie Niezapominajki, na rogu ulic Niepodległości i Legionów stoi obiekt, w którym mieszczą się 32 sklepy. - Zeszło ze mnie ciśnienie inwestora, które było powodowane różnymi przygodami podczas trwania budowy. Teraz jest satysfakcja, że już jest jej finał – mówił podczas otwarcia Józef Guzik, współwłaściciel galerii, znany krośnieński piekarz.
Zawartość mapy ©2008 PPWK, Tele Atlas - Warunki korzystania z usługi

Otwarcie zbiegło się z początkiem długiego weekendu, więc nowy obiekt przeżywał prawdziwe oblężenie zarówno mieszkańców Krosna, jak i okolicznych miejscowości.

W budynku, na ponad 3 tys. metrów kwadratowych powierzchni, głównie znajdują się stoiska z odzieżą dziecięcą, młodzieżową, damską i męską, ale nie tylko. Są tam też m. in. sklep komputerowy, apteka, kwiaciarnia, salony telefonii komórkowej, drogeria i sklepy obuwnicze. - Chcemy zaproponować klientowi to, czego jeszcze w mieście nie było, jak choćby EMPiK, Vision Express, Cropptown, Mohito, Esotiq. Te marki są pierwszy raz w Krośnie. Myślę, że to będzie jakiś magnes – kontynuuje Józef Guzik. W galerii znajdują się jeszcze takie sklepy jak Outhorn, Altero, Wojas, Alpinus, Campus, Deep, Yups, Michael, Oxide, Henderson. Niebawem przybędzie jeszcze kilka tzw. wysp, czyli niewielkich stoisk handlowych.
Elijot
W Galerii eLiJot otwarto m.in. EMPiK, który w Krośnie był nieobecny od kilkunastu lat

Co oznacza nazwa galerii? - To pierwsze litery imienia mojej żony i mojego: Lucyna, Józef. Nazwa eLiJot z „i” pojawiła się ze względu na to, że są już firmy z zastrzeżoną nazwą Eljot – tłumaczy Józef Guzik.

Współwłaścicielem galerii jest Grzegorz Kondracki, właściciel firmy meblarskiej Kontap.

ELiJot będzie otwarty w tych samych godzinach, co sąsiadująca galeria Portius: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kwartet smyczkowy warszawa Pustkowo ośrodki wypoczynkowe